Про музей | Наукова робота | Інтернет-виставки | Фестивалі | Відділи | Фотогалерея | Контакти

Вінницький обласний художній музей - офіційний сайт
Музей пропонує для огляду. PDF Друк E-mail
Написав adm
Середа, 25 квітня 2012 06:54

Постійно діюча експозиція.

Вінниця може пишатися своїм художнім музеєм.Його надзвичайно багата колекція по своєму унікальна і варта глибокого вивчення та репрезентації на вишуканих вернісажах.Простий перелік імен авторів надає уявлення про її значимість: Ромбоутс, Воуверман, Лампі-Старший, Гольпайн, Баччіареллі, Норблін, Ян Сімон, Сімлер, Квадаль, Рослін, Тропінін, Ге, Крамський, Рєпін, Нестеров, Полєнов, Коровін, Свідомський, Світославський, Світлицький, Кайгородов, Платонов, Засідатель, Глущенко, Шишко, Холодний, Коновалюк та ін.

В постійно діючій експозиції музею здійснена ідея органічного зв'язку всіх творів , що демонструються: живопису, скульптури, бронзи, порцеляни, дорогоцінних металів і каміння, завдяки чому предмети з'являються у природному для свого часу оточенні, відчувається їх справжня художня цінність.

Поєднання різних принципів розмішення та розвіски експонатів дозволило не тільки вдвічі звільшити кількість творів , що пропонуються для перегляду, але й вигідно "подати матеріал", звернути увагу глядача на кожний шедевр.

Значна частина предметів демонструється вперше і викликає глибокий історичний і художній інтерес.

У постійно діючій експозиції преставлено твори мистецтва XVII-XX ст :

- живопис;

- графіка;

- скульптура;

- порцеляна;

- майоліка;

- меблі;

- бронза;

- срібло;

- золото;

- виробне каміння.

Також зараз в музеї проходять виставки :

1. "Подільська Народна ікона XVIII - XX ст" з приватної колекції заслуженого художника України Володимира Козюка.

2.  "Французська портретна мініатюра XVIII ст".

3.  "Вінниччина. Етюди" живопис. Ілля Безбах

Останнє оновлення на Середа, 12 вересня 2012 06:49