Про музей | Наукова робота | Інтернет-виставки | Фестивалі | Відділи | Фотогалерея | Контакти

Фестивалі
Фестивалі - конкурси візуального мистецтва "Арт-Олімп","Різдвяна зірка" у Вінницькому обласному художньому музеї.

Малюнки юних вінничан поруч із шедеврами світового мистецтва.

   

З метою духовного, естетичного виховання дітей, у Вінницькому обласному художньому музеї, вже за традицією, проводяться дитячі фестивлі візуального мистецтва «Арт-олімп» та «Різдвяна зірка». Головною метою є виявлення нових талантів, підтримка здібних дітей і юнацтва в реалізації їх творчого потенціалу, можливість глибшого вивчення національної культури і мистецтва різних країн, спілкування обдарованих дітей, що проходить у невимушенній атмосфері мистецького свята.Представлені дитячі роботи на фестивалі мають бути виконані за певною тематикою, яка щорічно змінюється.

До участі у фестевалях запрошуються творчо обдаровані діти та юнацтво віком від 6 до 17 років.

Детальніше...
 
Пасхальний фестиваль.

„Писанка – це неповторне багатство...Його треба берегти, як безцінний скарб.”

 О. Довженко

    У Вінницькому обласному художньому музеї проводиться щорічний пасхальний фестиваль «Українська писанка».Фестиваль формується на українських звичаях та популяризації українського традиційного мистецтва писанкарства, збереження та відтворення традицій, обрядів та звичаїв святкування великодніх свят.

Детальніше...
 
"Планери гончарів"Музей гончарного мистецтва ім. О. Г. Луцишина.

    Діяльність відділу ВОХМ « Музей гончарного мистецтва ім. О.Г. Луцишина» спрямована на підтримку  ц розвиток гончарної справи , діяльності окремих майстрів, вивчення й дослідження гончарних осередків Вінниччини. Виходячи з цих теоретичних засад , директор  обласного музею І.В. Безбах ініціював  проведення щорічних пленерів  регіонального масштабу. І з 2007 року цей захід традиційно відбувається у вересні на базу музею, гончарного мистецтва ім.. О.Г. Луцишина ( Староміський район м. Вінниця), а співорганізатором його є Лівобережна адміністрація  Вінницької міської ради (до 2011 року – Староміська районна рада м. Вінниця), за чиєї активної підтримки учаснику планеру забезпечують харчуванням та проживанням у готелі .

Детальніше...
 
"Фестиваль - ярмарка народна творчість"Музей гончарного мистецтва ім. О. Г. Луцишина.

    В садибі музею гончарного мистецтва ім. О.Г.Луцишина влаштовуються широкомасштабні області фестивальні-ярмарки народної творчості.

    Метою їх є забезпечення, підтримка і розвиток народного мистецтва Вінничини на засадах визнання і шанування українських культурних традицій: створення умов для творчого спілкування й обміну досвідом між досвідченими майстрами і талановитими початківцями, залучення широкого кола громадськості до традиційних народних ремесел.

    Для участі у фестивалі запрошуються майстри народного мистецтва, професійні колективи, широке коло відвідувачів з усіх районів області.

Детальніше...